Chiro Kadam jongens

Een splinternieuwe jongensgroep op de Konterdam


Eind mei 2017 beslisten de leidsters van Chiro Katrien om een jongenschiro op de Conterdam te starten.

De zoektocht naar leiders, een nieuwe naam, lokalen, ... was begonnen!


Op zondag 10 september '17 ging chiro Kadam jongens van start. Drie leiders gaven het startschot. Met de hulp van de leidsters van chiro Kadam meisjes namen we een fantastische start!


Volledig uit het niets starten we dankzij heel veel samen doen.  Zin om leider te worden? Geef een seintje!


Onze chirojongens leiding en hun afdeling:
                                                                                                                          

Ribbels 6-8 jaar:           zie ribbels chiromeisjes kadam


Speelclub 8-10 jaar:     Nico Schelfhout            nico@chirokadam.be


Rakkers 10 - 12 jaar:    Robin Vermang            robin@chirokadam.be  


Toppers 12 - 14 jaar:     Ruben Louwie               ruben@chirokadam.be                                                

                                                                                     & Jens Devos                      jens@chirokadam.be

                                                                                                                           

Kerels 14 -16 jaar:          Dylan Deschacht          Dylan@chirokadam.be 

    

Aspi's 17 jaar:                Jonas Craey                 jonasc@chirokadam.be                                                                                   


Groepsleider:                 Ruben Louwie             groepsleider@chirokadam.be