Chiro Kadam jongens

Chiro Kadam jongens

Een splinternieuwe jongensgroep op de Konterdam


Eind mei 2017 beslisten de leidsters van Chiro Katrien om een jongenschiro op de Conterdam te starten.

De zoektocht naar leiders, een nieuwe naam, lokalen, ... was begonnen!


Op zondag 10 september '17 ging chiro Kadam jongens van start. Drie leiders gaven het startschot. Met de hulp van de leidsters van chiro Kadam meisjes namen we een fantastische start!


Volledig uit het niets starten we dankzij heel veel samen doen.

RAKWI'S

Zie chiro Kadam meisjes

TITO'S

Jens Devos

jens@chirokadam.be

ASPI'S

Jonas Creay

jonas@chirokadam.be

Robin Vermang

robin@chirokadam.be

RIBBELS

Dylan Deschacht

dylan@chirokadam.be

SPEELCLUB

Nico Schelfhout

nico@chirokadam.be

Ruben Louwie

ruben@chirokadam.be

GROEPSLEIDER

Ruben Louwie

groepsleider@chirokadam.be

VOLWASSEN BEGELEIDER

Peter Vanmaeckelberghe

info@chirokadam.be