Chiro Kadam meisjes

Chiro Kadam meisjes

Een nieuwe naam voor chiro Katrien.


Kadam? Met onze naam wilden we verleden en toekomst samenvoegen in één naam.


Het verleden... Begin de jaren 50 zijn twee groepen (jongens en meisjes) gestart onder de naam St-Katharina.

Met de Ka keren we terug in de tijd.


De toekomst... Iedereen is bij ons welkom, waar je ook woont of wie je bent, vanaf het eerste leerjaar ben je welkom.

Zelf "wonen" we op de Konterdam en met "DAM" zijn we er verankert.


Vandaar KADAM!

TITO'S

Britt Mylle, Maxine Ugwu en Amber Bosmans

britt@chirokadam.be, maxine@chirokadam.be en amber.bos@chirokadam.be

KETI'S

Silke Vanmaeckelberghe


silke@chirokadam.be

Shari Govaere


Shari@chirokadam.be

ASPI'S

Lisa Colpaert

lisa@chirokadam.be

GROEPSLEIDSTER

Silke Vanmaeckelberghe

VOLWASSEN BEGELEIDING

Nancy Devriendt

info@chirokadam.be

groepsleidster@chirokadam.be

RIBBELS

Hannah Crombez, Lore Delaere en Sara-Lien Devos

hannah@chirokadam.be, lore@chirokadam.be en saralien@chirokadam.be

SPEELCLUB

Reine Denaet

reine@chirokadam.be

RAKWI'S

Amber Buggenhout, Marie Lowyck, Cato Delaere en Thalia Klutch

amber.bug@chirokadam.be, marie@chirokadam.be, cato@chirokadam.be en thalia@chirokadam.be