Chiro Kadam meisjes

Chiro Kadam meisjes

amber.bos@chirokadam.be, reine@chirokadam.be en maxine@chirokadam.be 

Een nieuwe naam voor chiro Katrien.


Kadam? Met onze naam wilden we verleden en toekomst samenvoegen in één naam.


Het verleden... Begin de jaren 50 zijn twee groepen (jongens en meisjes) gestart onder de naam St-Katharina.

Met de Ka keren we terug in de tijd.


De toekomst... Iedereen is bij ons welkom, waar je ook woont of wie je bent, vanaf het eerste leerjaar ben je welkom.

Zelf "wonen" we op de Konterdam en met "DAM" zijn we er verankert.


Vandaar KADAM!

TITO'S

Marie

marie@chirokadam.be

KETI'S

Silke 

silke@chirokadam.be

ASPI'S

Lisa

lisa@chirokadam.be

GROEPSLEIDSTER

Silke

groepsleidster@chirokadam.be

VOLWASSEN BEGELEIDING

Nancy

info@chirokadam.be

RIBBELS

 Britt, Amber en Thalia 

britt@chirokadam.be, amber.bug@chirokadam.be en thalia@chirokadam.be

SPEELCLUB

Cato, Hannah en Shari

cato@chirokadam.be, hannah@chirokadam.be en shari@chirokadam.be

RAKWI'S

Amber, Reine en Maxi