Chiro Kadam meisjes

Chiro Kadam meisjes

Een nieuwe naam voor chiro Katrien.


Kadam? Met onze naam wilden we verleden en toekomst samenvoegen in één naam.


Het verleden... Begin de jaren 50 zijn twee groepen (jongens en meisjes) gestart onder de naam St-Katharina.

Met de Ka keren we terug in de tijd.


De toekomst... Iedereen is bij ons welkom, waar je ook woont of wie je bent, vanaf het eerste leerjaar ben je welkom.

Zelf "wonen" we op de Konterdam en met "DAM" zijn we er verankert.


Vandaar KADAM!


Onze chiromeisjes leiding en hun afdeling:


Ribbels 6 - 8 jaar:           Britt Mylle        &          Amber Buggenhout         &        Thalia Klutch

                                britt@chirokadam.be    amber.bug@chirokadam.be       Thalia@chirokadam.be


Speelclub 8 - 10 jaar:    Hannah Crombez        &         Cato Delaere            &        Shari Govaere                                           

                                     Hannah@chirokadam.be      cato@chirokadam.be     shari@chirokadam.be


Kwiks 10 - 12 jaar:        Reine Denaet                 &               amber Bosmans              &          Maxine Ugwu    

                 reine@chirokadam.be                amber.bos@chirokadam.be      maxine@chirokadam.be


                            Tippers 12 - 14 jaar:           Marie Lowyck    

                    marie@chirokadam.be


                            Tiptiens 14 -16 jaar:  Silke Vanmaeckelberghe 

                      silke@chirokadam.be 


                            Aspi's 17 jaar:                    Lisa Colpaert 

                                                                  lisa@chirokadam.be


                                                                                                                                           

                            Groepsleidster:                Silke Vanmaeckelberghe                       groepsleidster@chirokadam.be